Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині презентували роботи першого дитячого пленеру

У селі Тайкури Рівненського району презентували перший міжнародний дитячий пленер "На межі можливого". Юні митці з Рівненщини долучилися до тематичного живопису на свіжому повітрі. Діти та молодь малювали місцевий костел Святого Лаврентія та навколишні краєвиди – усе для того, аби відобразити історичну пам’ятку національного значення у сучасному вигляді.

«Така ініціатива для дітей має надзвичайно глибоке значення. У першу чергу, це розвиває внутрішнє світобачення та підсилює любов до історії рідного краю. Разом з тим, пленер дає можливість покращити свої вміння у малюванні. Раді були посприяти та долучитися до такого заходу. Сподіваємось, що ці роботи будуть на виставці й у Польщі», - розповідає віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Анна Бабяк-Овад, які посприяли у проведенні мистецького заходу.

За словами організаторів, локацію для змальовування обрали не даремно. Адже саме Костел Святого Лаврентія - знакове місце, яке є спільною міжнаціональною історичною цінністю.

Презентували картини юних художників на подвір’ї обласної наукової бібліотеки, що у Рівному. Пейзажі усі охочі зможуть побачити у відділі документів з гуманітарних наук. Виставка діятиме до 31 серпня.

Читати також