![http://www.rv.gov.ua](https://rivne.media/media/img/650/2018/09/na-rivnenshchini-privitali-uchasnika-partizanskoho20180925_7503.jpg)
24 вересня, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін та очільник районної ради Микола Сальчук привітали мешканця села Верхівськ, учасника партизанського руху на Рівненщині у роки Другої світової війни Михайла Балановича з Днем партизанської слави.
До слова, Баланович Михайло Петрович, 1923 року народження є єдиним учасником бойових дій, котрий у складі партизанського загону Василя Бегми приймав участь у визволенні м.Рівне та Рівненського району.
За інформацією прес-служби Рівненської РДА