Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині продовжують висаджувати ліс

На Рівненщині лісівники садять ліс в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна». 

Про це повідомляють на сторінці Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У лідерах з осінньої посадки лісових культур лісівники ДП «Костопільський лісгосп», ДП «Рафалівський лісгосп», ДП «Рокинівський лісгосп», ДП «Сарненський лісгосп». 

З початку року в області висаджено 3090 га лісових культур, але роботи з лісовідтворення на землях державного лісового фонду тривають. 

Також лісівники вже готуються до весняної лісокультурної кампанії 2023 року: завершують роботи по заготівлі лісового насіння та проводять підготовку ґрунту.

На території Березнівського лісництва ДП «Березнівський лісгосп» садили лісові культури в рамках реалізації екологічної ініціативи Президента України "Зелена країна" учасники проєкту "Сталий розвиток Рівненської області в умовах зміни клімату", яка відбулася на базі Надслучанського інституту НУВГП. У результаті, спільними зусиллями на площі 1 га, було висаджено більше 8 тис. сіянців сосни і берези.

Вихованці  Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» та відвідувачі гуртка «Юні лісівники» КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради допомогали висівати жолуді дуба звичайного у розсаднику Вовковиївського лісництва ДП «Дубенський лісгосп». 

Читати також