На Рівненщині продумали план евакуації на випадок вторгнення з Білорусі

Рівненщина має план евакуації на випадок ймовірного вторгнення з Білорусі.

Про це повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації.

В ОДА відбулося засідання евакуаційної комісії, участь у якому взяли представники РДА, силовики та військові.

«Ми ні не хвилину не відкидаємо загрози зі сторони білорусі. Продовжуємо моніторити ситуацію на кордоні, посилювати систему цивільного захисту, передусім об’єкти укриття. А на випадок найгіршого сценарію у нас є затверджений план для евакуації цивільного населення. Разом з тим, Рівненщина продовжує тісно комунікувати з областями, які вступили у воєнні дії, аби вчасно попередити негативні наслідки», - зазначив перший заступник голови Сергій Подолін.

Представники ОК «Південь» поділилися досвідом евакуації населення на Запоріжжі, до якої були залучені військові з області. Також до плану евакуації Рівненщини долучені практичні рекомендації, які напрацьовані під час відвідин Чернігівської області начальником ОВА Віталієм Ковалем. 

На комісії також обговорювали алгоритми дій під час евакуації, місця збірних пунктів, логістику, важливість проведення фільтраційних заходів з метою виявлення диверсійних груп. 

За результатами засідання вирішили доопрацювати можливі шляхи евакуації маломобільних груп та найбільш незахищених верств населення, зокрема підопічних інтернатів та важких хворих у лікарнях.

Читайте також