![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052211388126.png)
На Рівненщині триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Цього року І етап гри проходить у змішаному форматі.
Інформує перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін.
«Для очного формату обрали Володимирецьку, Млинівську, Радивилівську, Дубенську та Мізоцьку громади. У Тараканівській громаді вперше організували для двох вікових груп станційну гру-квест «Як козаки у "Джуру" грали». До неї долучилися військові, які провели майстеркласи. Окрім того, учасники змагалися у вмінні виконання стройової пісні. ІІ обласний етап проходитиме в червні. Вже подали заявку 22 команди роїв», - сказав Сергій Подолін.
Також він додав, що у змаганнях беруть участь:
- 957 школярів старшої вікової групи;
- 334 учасники середньої вікової групи;
- 56 учнів молодшої вікової групи.
Як відомо, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») покликана продемонструвати звитягу, мужність, винахідливість, фізичний гарт і військову вправність юних патріотів.
![](/media/img/650/2024/05/202405221585.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405222948.png)