Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині проведуть "Першу хвилину миру" (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

8 травня на Рівненщині відбудеться вже традиційна мистецька акція «Перша хвилина миру» - до Дня пам’яті та примирення. Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

На військовому меморіалі кладовища «Дубенське» у Рівному, о 22.30, розпочнеться патріотичний захід. Акція завершиться символічним запаленням «вогню миру» рівно о 23:01 - хвилиною тиші. Саме у цей час у Європі після капітуляції нацистської Німеччини врешті запанував мир - Перша хвилина миру.

Саме про це, а також про інші заходи, які відбуватимуться на Рівненщині, приурочені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, говорили сьогодні на засіданні оргкомітету під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

«Відповідно до обласного Плану заходів, затверджених головою ОДА Олексієм Муляренком, у кожному населеному пункті заплановано проведення різноманітних заходів, – повідомила посадовиця. - Перш за все – панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за захисників Вітчизни. До могил, обелісків, пам’ятних місць буде покладено квіти, а ще живих свідків тих буремних подій обов’язково відвідає молодь».

8-9 травня у населених пунктах області за участю громадськості, духовенства, ветеранів Другої світової війни, учасників визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, учасників АТО відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи. Відповідна просвітницька робота буде проведена в навчальних та бібліотечних закладах.

«А узвичаєним символом цих пам’ятних днів, як завжди, буде «Мак пам’яті», - підсумувала засідання Світлана Богатирчук-Кривко.

Читати також