Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині пройшла спартакіада для юнаків «Заграва-2018» (ФОТО)

В одній із військових частин оперативного командування Захід відбувся черговий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді «Заграва-2018».

Загальне шикування розпочалося з розподілу по групах, доведення графіків та черговості іспитів зі стройової підготовки, споряджання магазинів набоями та підтягуванні на перекладені для кожної з команд.

Успіхів та волі до перемоги присутнім побажали представники Товариства сприяння обороні України та заступник командира військової частини по роботі з особовим складом.

Головний спеціаліст Рівненського міського управління освіти Микола Радько подякував школярам за патріотизм, любов до Батьківщини та бажання покращувати навики і знання, які необхідні кожному майбутньому захиснику своєї Вітчизни.

Підсумовуючи перший день змагань, які відбулися вчора, він народив грамотами та медалями кращих учнів 10-11 класів з кульової стрільби та метання навчальних гранат.

Незважаючи на дощову погоду, учасники команд загальна кількість яких склала 120 осіб, показали справжні бійцівські якості. В особистих заліках кожен старшокласник демонстрував свій максимальний результат, а під час виконання вправ у складі команди хлопці порадували суддів злагодженістю та правильністю виконання стройових прийомів.

Вчителі предмету Захист Вітчизни тримали кулаки за своїх підлеглих, активність наставників проявлялася у застосовуванні військового принципу «роби як я», - вони і на перекладині підтягувалися й магазини набоями споряджали.

Як зазначив один із, представник суддівської колегії змагань - офіцер військової частини, з року в рік результати спартакіади поступово покращуються. Це приклад спільної та ефективної роботи Збройних Сил України, органів влади та освітян.

- Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль для підготовки майбутніх захисників Вітчизни. З цією метою окрім оцінки дій старшокласників їм показали майстер-клас з розбирання-збирання зброї, розповіли про особливості проходження строкової військової служби та служби в якості контрактників. В кожному випадку військовослужбовці, які брали безпосередню участь учасники в АТО, надавали вичерпні відповіді. Зокрема, молодь цікавила тенденція підвищення соціальних стандартів та всебічного забезпечення в українському війську, сучасні зразки зброї, техніки, екіпірування, умови підписання контракту для проходження служби у Збройних Силах України, - зауважив офіцер.

За підсумком міського етапу змагань буде визначено кращих школярів, які наступного тижня представлятимуть Рівне на обласній, а пізніше на Всеукраїнській спартакіаді.

Інформацію надав прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області Віктор Шубец

Читати також