![](https://rivne.media/media/img/650/2021/08/u-seli-na-rivnenshchini-patrulni-vlashtuvali-pohon20210820_7818.jpg)
На Рівненщині правоохоронці влаштували погоню за п'яним мотоциклістом.
У обласній поліції повідомили, що вчора у селі Великі Цепцевичі колишнього Володимирецького району у поле зору правоохоронців потрапив мотоцикліст, який порушував ПДР. Керманич двоколісного не відразу зупинився на їх вимогу.
Після того, як 31-річного чоловіка все ж зупинили, з'ясувалося, що у нього немає посвідчення водія. Крім того, мотоцикл не був зареєстрований.
До того ж, чоловік був у стані сп'яніння, що підтвердив "Драгер" - 2,56 проміле.
Водій спробував відкупитись від патрульних та запропонував хабар у розмірі 4 тисячі гривень. Гроші він поклав на заднє сидіння службового авто. Слідчі задокументували факт кримінального правопорушення.
Загалом на чоловіка склали 5 адміністративних протоколів. Транспорт і кошти були вилучені.
Відео - tipove_sarny.