Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині рибоохоронний патруль зафіксував 22 порушення

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У період з 19 по 25 березня 2020 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 22 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено два протокола за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 14 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Також оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Загалом, у порушників вилучено 2 од. заборонених знарядь лову (сітки). Накладено штрафів на суму 782 гривень», - повідомив заступник начальника Олександр Новак.

Для прикладу, 19 березня 2020 року державні інспектори виявили факт грубого порушення правил рибальства. Випадок зафіксували на оз. Велике, в с. Великі Озера Дубровицького району Рівненської області. Місцевий житель з  човна здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою. Порушнику не вдалось зловити риби та завдати збитків рибному господарству. На особу складено  протокол про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до районного  суду Рівненської області для притягнення  до відповідальності.

Того ж дня, інспекторським складом викрито ще двох громадян, які хотіли порибалити забороненими знаряддями лову – сіткою. Вони знаходились на березі Хріницького водосховища,  поблизу с. Боремель Демидівського району Рівненської області. Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадяни не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Рівненщини: (067) 540 53 90.

Читати також