Рівне Медіа

На Рівненщині розпочалися тижневі навчання для слідчих та криміналістів

У форматі круглого столу вони відбуватимуться у всіх кущових відділах поліції області. 20 січня навчання стартували на Дубенщині.

Заняття проводять начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Рівненській області Сніжана Гамера спільно із заступником директора Рівненського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України – завідувачем відділу забезпечення діяльності центру Олегом Гайдуком.

Під час навчань слідчі та криміналісти узагальнюють основні аспекти необхідні для проведення різного виду експертиз: автотоварознавчих, товарознавчих, економічних, будівельних та земельних. Зокрема, Олег Гайдук наголосив на питаннях, які варто ставити експерту для проведення експертизи. 

У формі діалогу присутні обговорили й проблемні питання, які виникають під час призначення та виконання експертиз. 

«Навчання відбуватимуться для всіх слідчих та криміналістів у кущових відділах поліції області впродовж всього тижня, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області — начальник слідчого управління Олександр Панасюк, який теж прибув на заняття та поділився своїм багаторічним досвідом. — Такі навчання важливі для слідчих підрозділів, адже в умовах сучасного світу, підвищувати свій фаховий рівень варто завжди».

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

 

Читати також