![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072113107799.jpg)
На Рівненщині розпочалися жнива основних ранніх зернових культур: пшениці, ячменю, жита, тритикале, вівса.
Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Наразі аграрії планують зібрати 195 тисяч гектарів цих культур.
Зараз в області завершують збирання озимого ячменю. Обмолочено близько 6,2 тисяч гектарів, що становить 94% посіяних площ. Намолотили 29,5 тисяч тонн зерна.
"З аграріями області запланували збирання ранніх зернових так, щоб максимально уникнути післязбирального досушування. Наявність у всіх категоріях господарств близько 3,3 тисяч комбайнів дозволяє зробити це в оптимальні терміни - як по с/г підприємствах, так і в особистих селянських господарствах", — зазначає голова ОДА..