Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині розпочато онлайн опитування про потребу в кадрах

До уваги роботодавців. Розпочато онлайн опитування про потребу в кадрах!

Від 3 червня державна служба зайнятості розпочинає онлайн - опитування роботодавців щодо потреби в працівниках на 2020 рік у професійному розрізі. 

Таке опитування проводиться з метою підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік. Нам важливо знати думку роботодавців, аби врахувати її при розробці прогнозу потреби в кадрах на наступний рік.

Для заповнення анкети роботодавець має зайти до свого «персонального кабінету», який знаходиться на веб-сайті державної служби зайнятості. Звертаємо увагу, що сервіс доступний для тих роботодавців, які мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості. 

За додатковою інформацією роботодавців можуть звернутися до Рівненського міського центру зайнятості. Телефони для довідок: 63-36-28, 26-66-85, 63 – 61- 80.

Рівненський міський центр зайнятості

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.