Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині розпочався традиційний фестиваль "Острог. Ренесанс"

Ostroh.Info

Сьогодні на Рівненщині розпочався історико-культурний фестиваль «Острог. Ренесанс», який відбувається вже втретє.

Цього року захід присвячено темі збереження культурної спадщини, повідомляє Rivne1.tv.

«Формат фестивалю передбачає організацію різноманітних концертних програм, презентацій книг та художніх виставок, публічних лекцій та дискусій, які відбуватимуться в Національному університеті «Острозька академія», музеях міста та на Замковій горі. А перший фестивальний день розпочався відкриттям виставки американської скульпторки українського походження Міртали Пилипенко в підземній мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основною подією першого фестивального дня буде зустріч із відомим композитором Мирославом Скориком в актовій залі університету.

Також у цей день запланована презентація мистецького проекту дизайнерки Юлії Федорович «Список відтворення» в круглій залі наукової бібліотеки Острозької академії.

Другий день фестивалю присвячений темі книги. Серед запланованих заходів – презентації видань, книжковий ярмарок, дитяча програма, інтерактивна екскурсія музеєм книги, майстер-класи.

В Музеї книги та друкарства відбудеться зустріч із книжковим майстром Валентином Колонтаєм, який проведе майстер-клас із каліграфії та презентацію своїх унікальних книг.

Останній день фестивалю відбудеться на Замковій горі у форматі родинного пікніка з інтерактивними виставками та театрально-музичними постановками.

Також можна буде потрапити на дегустацію улюбленої страви князів Острозьких та послухати старовинні мелодії, виконані на лірі. Вечірня програма передбачає виступ гурту «Шпилясті кобзарі», середньовічні танці та вогняне шоу.

Читати також