![Фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053016341742.png)
На Рівненщині розвиватимуть адаптивні клуби для ветеранів.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.
Тренери та спортивні заклади Рівненщини долучатимуться до загальнонаціонального проєкту "Адаптивний клуб". Про це йшлося під час наради в РОВА із представниками Мінветеранів і центру "Спорт для всіх".
У межах ініціативи держава заключатиме договори зі спортивними закладами та тренерами, які безкоштовно працюють із ветеранами та членами їхніх родин. У результаті тренери отримуватимуть зарплатню, а закладам надаватимуть екіпірування.
"Рівненщина готова взяти на себе лідерство в питанні адаптації ветеранів через спорт. У нас є багато власних цікавих ідей. Особисто для мене ветеранська політика – це один із пріоритетів у роботі", - зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Так, в області вже є перша тренерка, яка долучилася до "Адаптивного клубу". Олена Ліснічук працює з ветеранами й навчає їх джиу-джитсу.
На початку червня до проєкту приєднається рівненський спортзал "WOD Zone".
![](/media/img/650/2024/05/202405308624.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405302212.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405304961.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405303697.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405306930.png)