![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082211381855.jpg)
У Рівненській області за минулу добу співробітники ДСНС двічі допомогли мешканцям врятувати домашніх тварин.
Зокрема:
- 21 серпня об 11:45 в місті Рівне по вулиці Київська неподалік будинку №110А рятувальники надавали допомогу громадянам по підняттю собаки з каналізаційного колодязя.
- 21 серпня об 11:55 в селі Дубляни Дубенського району Демидівської ТГ рятувальники надавали допомогу у приватному господарстві громадянам по підняттю з колодязя кота.
На щастя, тварини жодних ушкоджень не отримали. Громадяни щиро подякували рятувальникам за оперативність та людяність.
![](/media/img/650/2022/08/202208228767.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208229662.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208229473.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208221418.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208228812.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208223522.jpg)