![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082912435553.jpg)
На Рівненщині СБУ викрила кількох прихильників окупантів, які здавали ворогу дані про розміщення техніки ЗСУ. Серед них - громадянка рф.
Про це повідомляє Управління СБУ у Рівненській області.
Так, було ввстановлено трьох мешканців Рівненської області, які, використовуючи заборонену соціальну мережу «Одноклассники», поширювали антиукраїнські матеріали, прославляли рашистів та відкрито виправдовували російську агресію.
У ході проведених санкціонованих обшуків у помешканнях підозрюваних, правоохоронці вилучили:
- мобільні телефони;
- комп'ютерну техніку;
- блокноти та чорнові записи.
Крім цього, під час зібрання доказової бази оперативники встановили, що крім поширення деструктивної пропаганди, одна із підозрюваних – громадянка рф здійснювала листування з представником фсб рф, якому надала фото військової техніки, що рухалася через один із населених пунктів Рівненської області, а також – дані про місце знаходження військовослужбовців ЗСУ.
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.114-2 та ч.1 ст.436-2 КК України.
Наразі вирішується питання про повідомлення іншим зловмисникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 436-2 КК України.
![](/media/img/650/2022/08/202208292228.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208297213.jpg)