![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060711041106.png)
На Рівненщині школяр віддав на дрона всі гроші, які збирав на відпочинок.
Про це повідомили у Корецькій міській раді.
Учень 5-го класу Савчук Микола Олегович житель с. Харалуг кожного дня по копійці відкладав кошти собі на відпочинок. Назбиравши 2 тисячі гривень, Миколка вирішив передати цю суму на придбання дрона для військових ЗСУ.
"Ми дякуємо нашому маленькому волонтеру та батькам за виховання", - пишуть у міськраді.
![](/media/img/650/2024/06/202406077755.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406073608.png)