Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині школярі зібрали майже 50 тисяч гривень для вчителя, який служить у ЗСУ

На Рівненщині у Дубровицькому ліцеї школярі зібрали 44 тисячі гривень для вчителя фізкультури, який зараз служить в ЗСУ.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Благодійну ярмарку організували батьки школярів разом із вчителями аби допомогти зібрати кошти для колеги, який наразі проходить військову службу та захищає східні рубежі нашої держави. Під час торгів діти продавали власну випічку, різноманітні солодощі, безліч прикрас та патріотичні синьо-жовті браслети. 

«Ярмарок доводилося зупиняти та йти всім в укриття, адже часто лунали тривоги. Та незважаючи на це, дітям вдалося назбирати суму, на яку ми навіть не очікували. Все пройшло гарно. Зі школярами ми часто проводимо благодійні ярмарки та акції на підтримку військових, дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами, які є учнями нашої школи. Ми виховуємо повагу до інших, а особливо до тих, хто потребує допомоги», - зазначив директор навчального закладу Володимир Кушнір.

На зібрані кошти планують купити військове спорядження. Крім того, майже кожен учень ліцею виготовив окопну свічку. Тож 400 свічок готові до відправки. Їх передадуть волонтерському центру, а там їх доставлять на передову нашим воїнам.

Читати також

02.12.2022 Безвісти зниклого пенсіонера зі Здолбунівщини знайшли мертвим у водоймі

Жителя села Івачків виявили у водоймі неподалік села. Повідомив про це на спецлінію 102 власник ставків. Під час огляду померлого ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло відправили в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. Нагадаємо, із 27 листопада пенсіонер не виходив на зв'язок із соціальними працівниками, які здійснювали за ним догляд, тож звернулися у поліцію. Відомо, що рідних у нього немає.