На Рівненщині школярі зібрали майже 50 тисяч гривень для вчителя, який служить у ЗСУ

На Рівненщині у Дубровицькому ліцеї школярі зібрали 44 тисячі гривень для вчителя фізкультури, який зараз служить в ЗСУ.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Благодійну ярмарку організували батьки школярів разом із вчителями аби допомогти зібрати кошти для колеги, який наразі проходить військову службу та захищає східні рубежі нашої держави. Під час торгів діти продавали власну випічку, різноманітні солодощі, безліч прикрас та патріотичні синьо-жовті браслети. 

«Ярмарок доводилося зупиняти та йти всім в укриття, адже часто лунали тривоги. Та незважаючи на це, дітям вдалося назбирати суму, на яку ми навіть не очікували. Все пройшло гарно. Зі школярами ми часто проводимо благодійні ярмарки та акції на підтримку військових, дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами, які є учнями нашої школи. Ми виховуємо повагу до інших, а особливо до тих, хто потребує допомоги», - зазначив директор навчального закладу Володимир Кушнір.

На зібрані кошти планують купити військове спорядження. Крім того, майже кожен учень ліцею виготовив окопну свічку. Тож 400 свічок готові до відправки. Їх передадуть волонтерському центру, а там їх доставлять на передову нашим воїнам.

Читайте також