![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060710364760.png)
На Рівненщині інспектори патрульної поліції допомогли знайти дитину, яку мама втратила з поля зору.
Повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини.
Учора на лінію 102 надійшов виклик про загублену дитину. На місці події 36-річна жінка розповіла наступне: вона з двома дітьми зайшла на декілька хвилин до лікарні, а 4-річний син лишився гратися на дитячому майданчику. Коли ж вона повернулася, то дитини на місці уже не було.
Патрульні одразу розпочали пошуки та за декілька хвилин виявили хлопчика на сусідній вулиці. Малюка одразу ж передали стурбованій мамі. За цей час з дитиною, на щастя, нічого не трапилося. Жінка щиро подякувала поліцейським за допомогу.
![](/media/img/650/2024/06/202406072386.png)