"Вручив грамоти *ероям": на Рівненщині староста села присоромив земляків через сміття (ВІДЕО)

На Березнівщині у двох селах староста вирішив креативно покарати громадян, які викинули своє сміття у неналежному місці. 

Староста старостинського округу №3 Березнівської міськради Роман Захарчук опублікував у мережі відео вручення "почесних грамот" власникам сміття. Відходи громадяни вивезли з власного господарства та викинули на території громади. Щоб присоромити мешканців, староста вирішив на камеру вручити їм грамоти з красномовним текстом.

У самій подяці вказано, що чоловіки взяли "активну участь" у соціально-економічному та культурному розвитку сіл Бистричі та Колодязне, а також внесли "вагомий внесок" в покращення благоустрою зазначених населених пунктів.

Окрім грамот, староста приніс на подвір'я громадян пакети з їхнім сміттям.

"Я вам хочу сказати, що за 1,5 роки моєї роботи у мене сьогодні найщасливіший день (15.09.2022). Я взагалі сьогодні зірвав ДЖЕК-ПОТ. Зразу 2 порушники, які вмудрилися шкодить одним і тим же сміттям на 2 округи (села Бистричі і Колодязне). Є всі докази, що то є їхня справа. Тому, як і обіцяв, сьогодні урочисто вручив 2 грамоти нашим "Хероям", привітав їх та побажав успіхів. Нажаль, староста с.Колодязне не зміг приєднатися, але передавав від себе їм велике вітання. Отож, грамоти є, поширення про Хероїв буде і максимальний штраф теж буде! І так буде з кожним! Робіть висновки! Мене можете не любить, не поважать, але любіть своє село і поважайте своїх ближніх!", - написав староста Роман Захарчук.

На таку "подяку" двоє чоловіків відреагували по-різному - хтось нейтрально, а один із мешканців викинув грамоту та жоржину за паркан.

Читайте також