На Рівненщині створять філію Інституту судової психіатрії

До Рівненської облради звернулось МОЗ з проханням передати майно психлікарні у селі Орлівка у державну власність. 

Про це повідомляють у пресслужбі облради. 

Як зазначається, на його базі МОЗ планує створити філію державної установи "Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров’я України". 

Питання розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Юрія Білика.

Як зазначив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник, порядок передачі опрацьований. Водночас він озвучив переваги такого рішення.

Зокрема, на Рівненщині з'явиться нова функція – стаціонарна судово-психологічна експертиза, з’явиться ще один лікувально-профілактичний заклад, фінансуватися він буде з держбюджету через МОЗ. Крім того все це вимагатиме збільшення кількості штатних одиниць, орієнтовно на 300 одиниць.

Зауважимо, що пацієнти, які наразі лікуються в Орлівці, – продовжують лікування. Після завершення процесу передачі цілісного майнового комплексу лікарні нових пацієнтів направлятимуть до інших заклади відповідного профілю.

Разом із тим, остаточне рішення з цього питання в обласній раді прийматимуть колегіально на сесії. Відповідну рекомендацію депутати профільної комісії прийняли.  

Читайте також