![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071700207001.jpg)
У Рівненській області створять реабілітаційний центр для захисників.
Про це інформує голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
"Хід реалізації проекту обговорили із представниками ВООЗ. Тут працюватимуть професіонали, які пройдуть навчання в іноземних інструкторів, буде сучасне обладнання та інструментарій", - коментує очільник області.
Реабілітаційний центр нового рівня функціонуватиме на базі вже існуючого закладу. Але вдвічі збільшать кількість ліжок для пацієнтів.
У Центрі працюватимуть із наслідками важких черепно-мозкових та спинальних травм.
"На сьогодні сюди вже передали обладнання та інструментарій на 2,5 мільйона гривень. Заплановане й інше устаткування для реабілітації. Найближчим часом розпочнеться навчання персоналу. Обговорили з представниками ВООЗ і можливості створення подібних центрів в інших медзакладах області", - додав Віталій Коваль.