Рівне Медіа

На Рівненщині судитимуть депутата сільради

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Здолбунівською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду  обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 46–річного депутата  однієї із сільських рад Здолбунівського району за фактом незаконного заволодіння поверхневим (ґрунтовим) шаром земель водного фонду державної власності в особливо великих розмірах та спричинення умисного легкого тілесного ушкодження з короткочасним розладом здоров’я (ч. 1 ст. 239-2, ч. 2 ст. 125 КК України).

За версією слідства, вказаний чоловік, з метою влаштування штучної водойми (ставка) на околиці одного із заселених пунктів району, діючи всупереч вимогам законодавства, за допомогою замовленого у суб’єкта господарювання екскаватора здійснив зняття із земельної ділянки зі складу земель водного фонду державної власності поверхневого (ґрунтового) шару землі, яку використав як будівельний матеріал при спорудженні водопідпірної споруди (дамби). В результаті таких протиправних дій особи піддано руйнуванню та перекрито русло річки, із створенням штучної водойми, підтоплено земельну ділянку водного фонду площею понад 12 га, через яку пролягає охоронна зона магістрального нафтопроводу «Дружба», а також проходить лінія електропередач.

Крім того, вказаний чоловік перебуваючи на зимовому полюванні неподалік лісосмуги за межами одного із населених пунктів Здолбунівського району, під час суперечки із знайомим, заподіяв останньому легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

 Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Читати також