Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині троє дітей-переселенців із Харківщини отруїлись димом від грубки

Цієї ночі в селі Гвіздів на Кореччині в Рівненській області чадним газом отруїлись троє дітей. Нині неповнолітні перебувають під наглядом медиків у ЦМЛ в Корці.

У поліції журналістам “Рівне Медіа” розповіли, що постраждалими виявились переселенці з Харківської області. Це дівчатка 5-ти та 11-ти років і 8-річний хлопчик. Нині їх життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Діти зазнали отруєння чадним газом внаслідок необережного поводження із пічним опаленням. Відомо, що їх мати - 41-річна жителька Харківщини - у вечірню пору доби затопила грубу і забула відкрити заслін. У результаті цього троє її неповнолітніх дітей постраждали.

За цим фактом поліцейські проводять перевірку і встановлюють усі обставини події.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.