![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052411457958.jpg)
На Рівненщині у другій половині дня очікують грозу.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС області.
- За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології сьогодні в другій половині дня очікується гроза, шквали 15-20 м/с, град (І рівень небезпечності, жовтий).
Закликаємо громадян бути обережними. У випадках надзвичайних подій пов'язаних із негодою телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".
![](/media/img/650/2024/05/202405242755.jpg)