![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020212322004.png)
У Бахмутському ЦПТО триває процес удосконалення й підсилення матеріальної-технічної бази з метою максимально ефективного виробничого навчання здобувачів освіти.
Нещодавно тут відкрито лабораторію для кухарів і кондитерів, кафетерій і створено 10 додаткових місць у гуртожитку для здобувачів освіти.
Під час релокації закладу з Бахмуту в Гощу директорові Ігорю Гаєвому вдалося організувати перевезення частини обладнання. Із забезпеченням закладу іншим необхідним обладнанням допомагають громадські організації «Крим SOS», «Схід SOS», а також проєкти ПРООН.
"На придбання обладнання не витрачено жодної гривні з бюджету закладу. Його наявність - це результат тісної співпраці дирекції закладу з різного роду громадськими і благодійними організації. Це приклад взаємодії для відновлення і поступу вперед", - повідомив гощанський селищний голова Микола Панчук.
![](/media/img/650/2024/02/202402028751.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402024066.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402026597.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402029730.png)