![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053014209359.png)
На Рівненщині склали протоколи на учнів, які слухали російську музику на подвір'ї ліцею.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції області.
Як зазначається, публікацію 26 травня виявили та зареєстрували працівники відділення поліції № 2 (смт Рокитне) під час моніторингу одного із телеграм-каналів.
Ювенальні поліцейські спільно з педагогами ліцею встановили порушників. Ними виявилися 16-річні жителі Рокитного.
У навчальний заклад викликали батьків та у їх присутності склали на неповнолітніх адміністративні протоколи за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).
Матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення.