![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022061716564037.jpg)
Сьогодні на Зарічненщині попрощалися із Героєм Дмитром Островським, який поліг на війні.
Про це повідомляє "Газета "Полісся". Вараський район".
"Місяці надій і віри у те, що він є серед живих, виявилися марними. Солдат загинув ще 26 лютого, проте лише вчора його було доставлено додому. Поховали Захисника на місцевому кладовищі у селі Серники", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, воїну було 20 років.
![](/media/img/650/2022/06/202206178570.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206173289.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206179493.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206177517.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206176266.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206172046.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206179102.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206171485.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206173730.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206175520.jpg)