Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відбулись проводи молоді до лав ЗСУ

Сьогодні, 7 квітня, 39 юнаків з Дубенщини поповнили лави Збройних Сил України. Про це розповідають у Дубенській райдержадміністрації.

Дубенський військовий комісар Анатолій Кононов запевнив – жодного з призовників у зону ООС направляти не будуть.

Провести хлопців на службу прийшли рідні, близькі, голови територіальних громад.

Також сьогодні у Млинівському районному територіальному центрі комплектування та соц. підтримки відбулись перші проводи молодого поповнення до лав Збройних Сил України у рамках весняного призову 2021 року.

"Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло...", - зазначили військовий комісар та особовий склад Млинівського РТЦК СП.

Сьогодні від Зарічненського райвійськкомату проводжали 15 призовників на строкову військову службу в армію.

Проводжати солдатів прийшли батьки, друзі, працівники райвійськкомату, голова Зарічненської селищної територіальної громади Богдан Квачук, протоієрей Андрій Карпович, настоятель зарічненського храму св.мучеників Бориса і Гліба ПЦУ, підполковник Вячеслав Кущевий.

Повідомляє Зарічненська газета "Полісся"

Також перша відправка сьогодні відбулась на Рокитнівщині. Там 9 юнаків відправились на службу до ЗСУ. 

Читати також

29.03.2023 У Костополі торгівцям дадуть кілька тижнів, щоб "переїхати" на відведені місця

Мешканці міста неодноразово нарікали на стихійну торгівлю, зокрема поблизу «Великого базару». Сьогодні відбулася чергова нарада за участі представників ринку, поліції, в.о. міського голови, профільних заступників та керівників відділів.  На нараді зазначили: як підприємці, так і люди, які привозять продукцію із сіл, повинні здійснювати торгівлю тільки в межах ринку.  За словами представників ринків, є криті та зручні місця, куди згодом зможуть перейти торгівці. Для тих, хто привозить продукцію із сіл, місця нададуть безкоштовно. «На підставі звернень громадян готуємо проект рішення виконавчого комітету, згідно з яким буде визначено місця для торгівлі. Продавці повинні «переїхати» у встановлені місця до 17 квітня», - підсумував в.о. міського голови Давид Дідух.