Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відбувся конкурс дитячої творчості (ФОТО)

http://www.rvosvita.org.ua

У Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті  І-ІІ ступенів відбувся другий етап фестивалю-конкурсу дитячої творчості «З вірою в майбутнє». Конкурсанти демонструвати свої таланти, здібності під керівництвом наставників. Повідомляє сайт "Освіта Рівненщини".

Атмосфера та тематика фестивалю не була класичною. Присутніх було запрошено на справжню феєрію: ангели та птахи миру наче підносили усіх в піднебесся, де збуваються дитячі мрії, де дар Божий знаходить втілення у дитячих виступах. Неперевершеним подарунком став виступ клубу спортивного бального танцю «Лінія» із Рівного.

Ми віримо, що таланти та здібності особливих дітей знайдуть втілення у житті, задля здійснення дитячих мрій і бажань.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.