Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відбувся щорічний художній пленер (ФОТО)

фото - Інстаграм

Щорічний художній пленер у Клевані відбувся, пише rivne_1283.

Тринадцять художників із Рівного та Львова 16 вересня відвідали Клевань. Центром уваги стали туристичні перлини містечка: Безодня, Крейдяні гори, замок князів Чарторийських. 

Кожен майстер обрав собі місце до душі. Одні зосталася в замку, інші вирушили до Крейдяних гір. Поступово на полотнах митців з'являлися замкова в'їздна брама, тяжкі мури, пусті вікна, луг і річка попід замком. Безодня вражала глибиною, височіли Крейдяні гори.

Цей пленер став результатом дворічної співпраці Благодійний фонд "Спадок. ХХІ століття" та Художня студія у напрямку створення картинної галереї Клеваня.

Пишаємось рідним краєм, захоплюємось його красою.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.