На Рівненщині відкрили ще одне футбольне поле (ФОТО)

В районі відкрито нове футбольне міні-поле

Футбольне міні-поле зі штучним покриттям відкрили 15 листопада на території Білокриницької загальноосвітньої школи. На відкриття спортивного об’єкта завітали голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук, народний депутат України Юрій Вознюк, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін та начальник відділу освіти Рівненської райдержадміністрації Олександр Набочук.

Футбольний майданчик побудовано завдяки співфінансуванню із місцевого та державного бюджетів. Витрачено коштів в сумі більше 1 мільйона 800 тисяч гривень.

«Ще минулого року ми анонсували будівництво футбольного міні-поля зі штучним покриттям у Білій Криниці. Минув рік часу – і ми свою обіцянку виконали. Тепер діти матимуть змогу займатися міні-футболом на території школи. Важливо, що це не єдиний такий об’єкт, який ми будуємо у Рівненському районі. Також, футбольні міні-поля із штучним покриттям будуються у Великій Омеляні, Грушвиці та Городку», - підсумував голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Також, керівники району подарували футбольні м’ячі школярам. Незважаючи на дощову погоду, діти вирішили випробувати нове поле і зіграли там разом із гостями у футбол.