Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відзначають Міжнародний день охорони праці

http://www.rv.gov.ua

Всесвітній день охорони праці в Україні традиційно відзначають 28 квітня. Цьогоріч за ініціативи Міжнародної організації праці відповідні заходи проводять під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Цього рокуМіжнародна організація праці відзначає столітній ювілей. З цієї нагоди  МОП підсумовує багаторічну діяльність, спрямовану на гармонійний розвиток усіх напрямів сфери праці, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій, як технології, демографія, організація праці та клімат.

У Держпраці відбулося засідання організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні, в якому взяли участь представники Держпраці, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держатомрегулювання, Міжнародної організації праці, Фонду соціального страхування, профспілок і роботодавців, ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці». Прийнято Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій.

Подаємо текст звернення.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також