Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині викрили масштабний канал збуту наркотиків, який працював у 5 регіонах

На Рівненщині викрили групу осіб, котрі налагодили маштабний збут наркотичних речовин у кількох регіонах.

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

За даними досудового розслідування, наркобізнес організував житель Рівного. До цієї діяльності він долучив свою співмешканку та ще двох друзів, які нині перебувають в Рівненському слідчому ізоляторі. Ділки збували психотропні речовини PVP, МДМА та амфетамін в особливо великих розмірах. «Працювали», здебільшого, через один з Telegram-каналів, ховаючи закладки з забороненими речовинами на території Рівненської, Волинської, Житомирської, Тернопільської та Хмельницької областей. Крім того, частину психотропів передавали  до слідчого ізолятора, а частину збували з рук в руки.

Правоохоронці провели оперативні закупки напряму та через закладки, в ході яких зловмисники продали близько 200 г психотропних речовин.

8 лютого організатора та його співмешканку затримали біля Рівного. В його авто під час обшуку вилучили більше 3 кг амфетаміну та близько 50 г особливо небезпечної психотропної речовини Альфа-PVP. За місцем проживання чоловіка знайшли та вилучили ще близько 300 г психотропів. Орієнтовна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку складає 3,5 млн грн.

Наразі вирішуються питання повідомлення ділкам про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Встановлюються також канали постачання заборонених речовин.

Досудове розслідування здійснює Рівненське РУП ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу УБН в Рівненській області ДБН НПУ спільно з УКР ГУНП в області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років, з конфіскацією майна.

Читати також