Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині виявили 12 ящиків контрабандних цигарок (ФОТО)

http://piwnich.info

Контрабандне куриво, яке вилучили біля кордону, доставили до Рівненського відділу. Там його передадуть працівникам державної фіскальної служби, пише Північ-інфо.

Під час патрулювання прикордонники Луцького загону, за два кілометри від кордону, виявили особу, в якої не було документів. Зате поруч з нею були ящики. Всього ящиків було 12, в них знаходились 6 тисяч пачок сигарет без акцизних марок.

Контрабанду доставили до відділу «Рівне». Там його передадуть працівникам ДФС. Розслідування інциденту і вияснення причетних до нього триває, повідомляють на сайті Держприкордонслужби.

Читати також

26.09.2023 Молодика з Рівненщини судитимуть за побиття трансгендерної військової у Львові

Чоловіку інимінували порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (ч. 2 ст. 161 КК України). Як встановил розслідування, у серпні 2023 року на одній із центральних вулиць Львова обвинувачений напав на трансгендерну військову. Він ображав її словесно, а після цього наніс декілька ударів кулаками та ногою по обличчю. Нагадаємо, 15 серпня у центрі Львова побили трансгендерну військову. Як зазначається, вона взяла відпустку та приїхала на похорон матері. Під час розмови зі своїм хлопцем до неї підійшов незнайомець та почав агресивно поводитися, після чого вдарив її. Згодом нападник попросив у Хелен вибачення.