Рівне Медіа

На Рівненщині визначили найбільш обдарованих дітей

http://roippo.org.ua

16 квітня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено заключний етап олімпіади «Юне обдарування». В олімпіаді взяли участь 59 учнів 4 класу закладів освіти області. Школярі виборювали першість із трьох навчальних предметів: математика, українська мова та природознавство. Учасників змагань, їх наставників та батьків привітали учні 4-5 класів Рівненської ЗОШ № 23.

Переможці олімпіади з математики:

І місце

Помадовська Євгенія Романівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

Андрущик Мирослава Вадимівна

ІІ місце

Штиба Станіслав Олександрович

Березнівський навчально-виховний компленс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

Данилюк Галина Миколаївна

Васерук  Роман Андрійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Зарічненської районної ради

Диковицька Любов Петрівна

ІІІ місце

Момоток Артем Вікторович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

Кривко Валентина Григорівна

Яготін Дмитро Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

Українець Леся Павлівна

Мухін Іван Олексійович

Селецький  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Дубровицької районної ради

Паламарчук Любов Вадимівна

 

            Переможці олімпіади з української мови:

І місце

Шеремета Мирослава Олегівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7

Руденко Ірина Георгіївна

ІІ місце

Чернецька Ангеліна Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

Марушкевич Лариса Володимирівна

Болюк Христина Олегівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка

Жук Ольга Євгенівна

ІІІ місце

Дацюк Евеліна Миколаївна

Комунальний заклад  «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району

Біляк Алла Юліанівна

Омельчук Вікторія Віталіївна

Навчально-виховний комплекс „дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня” № 10 Вараської міської ради

Ясинська Людмила Михайлівна

Боборецька Анна Іванівна

Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненськкого району

Шут Оксана Ярославівна

       

 

Переможці олімпіади з природознавства:

І місце

Субот Артем Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

Туз Тетяна Володимирівна

ІІ місце

Пудло Дмитро Олександрович

Дубенський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»

Коханюк Оксана Миколаївна

Дудак Кирил Юрійович

Сарненський ліцей № 2

Огінська Галина Степанівна

ІІІ місце

Піскунов Ілля Михайлович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

П’ятигорик Галина Михайлівна

Яковлєва Олександра Миколаївна

Комунальний заклад «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району

Верба Юлія Миколаївна

Дідух Марія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

Рибарчук Марія Анатоліївна

 

Читати також