На Рівненщині визначили найспортивнішу громаду (ФОТО)

фото - Фейсбук

Понад сімдесят п’ять тисяч жителів Рівненщини стали учасниками обласних спортивно-масових заходів, пише Спорт для всіх Рівненщини.

Вже традиційно, навесні, Рівненщина активно долучається до заходів, присвячених Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру, що відзначається у всьому світі 6 квітня. З цієї нагоди комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради були організовані різноманітні спортивно-масові заходи та змагання. За їх підсумками, визначались райони та об’єднані територіальні громади, де було залучено найбільшу кількість людей. Цього року перша трійка виглядає так:

І місце – Сарненський район та Боремельська об'єднана територіальна громада;
ІІ місце – м.Дубно та Бабинська об’єднана територіальна громада;
ІІІ місце –Демидівський район та Крупецька об’єднана територіальна громада. 

Окрім цього, нещодавно на Рівненщині відбувся ще й фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Цей захід в нашій області проводиться шість років поспіль і приурочений до Всесвітнього дня здоров’я.

В населених пунктах області учасники організовано збиралися на центральних площах, спортивних майданчиках, біля навчальних закладів, аби й самим стати частиною такої масштабної акції. Цьогоріч до фестивалю долучилось понад 50 тисяч спортивно активних краян. За підсумками фестивалю місця розподілилися наступним чином:

І місце – м. Рівне та Млинівська об’єднана територіальна громада;
ІІ місце – Сарненський район та Немовицька об’єднана територіальна громада;
ІІІ місце – Володимирецький район та Крупецька об’єднана територіальна громада. 

Вітаємо переможців! 

Всі вони будуть нагороджені дипломами та кубками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Читайте також