Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині визначили переможців дитячого конкурсу "Я маю право" (ФОТО)

Десятки творчих робіт школярів у рамках конкурсу «Я маю право» заполонили Корецьке відділення поліції. Дітки у різний спосіб демонстрували знання на правову тематику, а переможців цього тижня нагородили правоохоронці.

 

До відділення поліції школярі надсилали малюнки, плакати, аплікації, пластилінові вироби та інші доробки. Діти демонстрували не лише креативні ідеї оформлення, а й знання прав людини та поведінки на дорозі.

«Наша мета — зацікавити дітей у вивченні правової тематики, — зазначила одна із організаторів конкурсу, інспектор ювенальної поліції Ірина Лукащук. Ми хотіли, аби дітки відтворили те, що ми розповідаємо на уроках правової освіти. Адже візуалізація – це спосіб краще сприйняти, зрозуміти та усвідомити свої права, і що не менш важливо – обов’язки».

Обирати найкращі роботи було не легко, адже кожна, як і автор – особливі. Переможцями та призерами  стали учні загальноосвітніх шкіл №1  і №3 м.Корець, Веснянської та Іванівської шкіл, Сторожівського, Даничівського, Невірківського і Великоклецьківського навчально-виховних комплексів Корецького району. Школярі отримали сувенірну продукцію поліцейської тематики, солодощі та подяки.

До вітань переможців долучився і прокурор Корецького відділу Роман Шрамович, який був вражений кількістю робіт, а також активністю юних майстрів.

Подяку за клопітку роботу з дітьми правоохоронці висловили і педагогічному колективу, які допомагали підліткам втілити свої думки у реальність. 


 

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також