Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині визначили переможців конкурсу "Мій домашній стадіон"

Сім'я Кальчук

Щороку на Рівненщині, як і в усій Україні, проводиться місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Його мета - підготувати спортивні споруди до весняно-літнього сезону. Цьогоріч через карантин формат конкурсу довелося змінити. Потенційним учасникам організатори, а це Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», запропонували облаштувати місця для занять спортом вдома та розповісти про цей досвід на ФБ-сторінці Центру.

Найкращих визначали серед 15 сімей з різних куточків Рівненщини за кількістю вподобань. Загалом до заходу «Мій домашній стадіон» долучилось понад 5000 онлайн-вболівальників.

До трійки переможців потрапили:

1 місце - сім’я Гузоватих із Ярославицької ОТГ;

2 місце – сім’я Кальчуків з м. Костопіль;

3 місце – сім’я Крисюків з м. Вараш.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.