![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090820397386.jpeg)
На Рівненщині та ще у двох сусідніх областях відпрацьовують активну фазу навчань, у яких беруть участь бійці Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції та сили тероборони.
Про це повідомляє МВС.
Тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС та сил ТРО проходять в регіонах, які межують з рб.
Відповідно до легенди навчань, правоохоронці та військові відпрацьовують питання інженерного облаштування оборонних позицій, а саме мінування територій. Окрім того, підрозділи спільно тренуються проводити визволення територій від сил і засобів противника та відбивати його контрнаступальні дії.
Разом з основними навчальними маневрами, підрозділи спеціального призначення також відпрацьовують виявлення, блокування та ліквідацію збройних груп та ДРГ.
Зазначимо, що такі навчання необхідні для підтримки боєздатності підрозділів системи МВС у районах відповідальності та бойового злагодження із силами тероборони ЗСУ.
![](/media/img/650/2022/09/202209081080.02.22-1.jpeg)
![](/media/img/650/2022/09/202209084471.02.22-3.jpeg)
![](/media/img/650/2022/09/202209086018.02.22-5.jpeg)
![](/media/img/650/2022/09/202209083746.02.22-6.jpeg)
![](/media/img/650/2022/09/202209089462.02.21.jpeg)