Рівне Медіа

На Рівненщині встановили чотириметровий Тризуб

http://www.rv.gov.ua

До 100-річчя затвердження Тризубу, на Рокитнівщині урочисто відкрили пам’ятний знак символу УкраїниПовідомляє сайт Рівненської ОДА. 

На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до району, з ініціативи місцевої влади звели чотирьохметровий металевий Державний Герб. А виготовили його підприємці.

Як розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково.

«Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», - звернувся до присутніх керівник району.

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір привітав мешканців району з новою окрасою.

«Особливо приємно, що у цей нелегкий для України час ми відкриваємо і школи, і дитсадки, і лікарні, і пам’ятні знаки. Встановленням цього знаку ми демонструємосвою громадянську позицію. Адже для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. З найдавніших часів Тризуб був своєрідним оберегом.Тому бажаю, щоб він став не лише окрасою, а й оберегом вашого району і області в цілому», - зазначив Віталій Ундір.

За словами заступника голови ОДА, такий Тризуб приваблюватиме й туристів, адже подібних пам’ятників в Україні одиниці.

Присутній на заході представник Генерального штабу полковник Олексій Ноздрачов подякував Рівненщині та, зокрема, Рокитнівщині, за допомогу армії та Луганщині. Адже між Рокитнівською та Новопсковською РДА триває співпраця у рамках угоди, і невдовзі такий же патріотичний пам’ятний знак встановлять і там.

Читати також