Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині якість посипання доріг в окремих громадах залишає бажати кращого - Коваль

На Рівненщині цими вихідними на дорогах цілодобово розчищали замети. 

За інформацією голова Рівненської ОВА Віталія Коваля, із негодою боролися понад 140 працівників автодору. Залучено більше 120 одиниць техніки.

За словами Віталія Коваля, напередодні осінньо-зимового періоду було проведено декілька координаційних нарад з усіма причетними. Перевірено усі піскорозкидачі, навантажувачі, автогрейдери та іншу техніку. Закуплено протиожеледні матеріали, зокрема технічну сіль, фрикційні матеріали для боротьби із зимовою слизькістю тощо. Визначено 16 місць відстою великовагового транспорту на час обмеження руху в зимовий період. Також проведено перевірку працездатності 11 метеостанцій, 22 камер відеоспостереження та 76 км ліній зовнішнього електроосвітлення на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп.

"Ситуація на дорогах області під особливим контролем. Адже якісне утримання доріг взимку – це збережені людські життя, здоров’я та майно. Водночас якість посипання доріг в окремих територіальних громадах нашого регіону сьогодні залишає бажати кращого. Тому звертаюсь до керівників великих населених пунктів області – приділіть належну увагу цьому питанню", - зазначає очільник області.

Читати також