На Рівненщині запрацювали ще чотири «Центри Життєстійкості».
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА.
Медитація, інклюзивність, стресостійкість і дитяча комунікація. Цього тепер навчатимуть у нещодавно створених «Центрах Життєстійкості».
Громади, які нещодавно долучилися до цього проєкту, активно налагоджують комунікацію зі своїми мешканцями.
Так, у Гощанській тергромаді започаткували «Клуб Здоров'я», де незабаром розпочнуть заняття зі скандинавської ходьби, різноманітні медитації та ретрити. Окрім того, новостворений простір уже пропонує різноманітні послуги: соціальну підтримку, психологічну допомогу, навчання для фахівців.
У Городоцькій ТГ провели лекцію для педагогів інклюзивного навчання та працівників психологічних служб. Під час зустрічі обговорили важливість розвитку емоційної компетентності в дітей і дорослих, а також практичні методи її впровадження в освітньому середовищі.
У Радивилівській громаді започаткували групу «Допоможи собі сам». Там щотижня проводитимуть зустрічі, спрямовані на пошук сили жити під час війни, і навчатимуть формуванню навичок перетворення стресу на енергію.
Жителів Корнинської громади "Центр Життєстійкості" запрошує на групові заходи й майстеркласи. Зокрема, для дітей організують заняття з комунікації з однолітками, а для жінок - програми розвитку й самовдосконалення.
Нагадаємо, до проєкту «Центри Життєстійкості» приєдналися Степанська, Гощанська, Городоцька, Вараська, Дубенська, Дубровицька та Радивилівська ТГ. Фахівці новостворених закладів пройшли відповідне навчання.
Проєкт реалізує Міністерство соціальної політики України та є складником Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» першої леді Олени Зеленської.