Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині засипали сміттям село та водойму

Інспектори відділу державного екологічного контролю Поліського округу зафіксували факт засмічення території, яка належить Липківській сільській раді. Після отримання колективної скарги, яку вони отримали від жителів села Андрусіїв Гощанського району, група екологічного контролю виявила низку стихійних сміттєзвалищ біля ставу. Про це інформують Вісті Рівненщини.

Викидали переважно побутові та будівельні відходи, що заважали вільному притоку води.

До слова, Державна екологічна інспекція Поліського округу видала припис голові Липківської сільради для ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Читати також

05.12.2022 Водійка рознесла блокпост біля рівненського аеропорту та на пробитому колесі втекла аж до Дубна

Автомобіль отримав механічні пошкодження (у вигляді розбитої передньої частини) й навіть проколов колесо. Проте все одно покинув місце ДТП. Легковик патрульні зупинили аж у Дубні. За кермом виявилась жінка, яка мала ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження освідування на стан визначення алкогольного сп"янніня вона відмовилась у присутності двох свідків. Патрульні склали відразу три протоколи: за ч 1 ст 130 КУпАП (керування в стані сп'яніння), ст 122-4 (залишення місця ДТП) КУпАП, ст 124 КУпАП ( скоєння ДТП), а ще - постанову за ч 1 ст 126 (не було відповідних документів) КУпАП.