![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060415295773.png)
У Рівненській області енергетики застосували аварійні відключення світла.
Повідомляють у Рівнеобленерго.
Команду застосувати відключення дали у диспетчерському центрі НЕК «Укренерго».
"Через значний дефіцит, аварійну ситуацію в енергосистемі та недопущення перевантаження обладнання, за командою НЕК «Укренерго» 4 червня з 15.05 у Рівненській області застосовано графіки аварійних відключень (ГАВ).
Нагадуємо, за отримання такої команди від НЕК «Укренерго» Рівнеобленерго повинно реагувати миттєво і застосовувати відключення протягом 15 хвилин", - повідомляють енергетики.
Відключення без попередження запроваджуються за крайньою необхідністю, щоб зберегти енергосистему від значних технологічних руйнувань.