Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині затримали вісьмох підводних мисливців

Зокрема, вночі 2 лютого патрульні задокументували грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на Хрінницькому водосховищі, поблизу села Товпижин Демидівського району. Місцевий мешканець здійснював підводне полювання гарпунною рушницею. В такий спосіб  чоловік виловив понад 8 кг риби, а саме: щуки – 4 екз. (загальною масою 7 кг) та окунь -2 екз. (загальною масою 1,6 кг). Даним уловом рибалка перевищив встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову. Сума завданих збитків склала 1 394 грн. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Водні біоресурси та знаряддя лову вилучено.

Крім того, під час проведення рейдової роботи на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Хрінники та с. Товпижин Демидівського району рибпатруль зафіксував сім аналогічних порушень правил рибальства. В даних випадках громадяни, здійснювали підводне полювання гарпунною рушницею без посвідчення підводного мисливця. Внаслідок вчинення дій чоловіки порушили ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ», п. 4.3 Правил любительського і спортивного рибальства.  На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

В Управлінні Держрибагентства у Рівненській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 540 53 90. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – мешканців Рівненщини просять повідомляти за вказаним номером телефону.

К Рівненському рибоохоронному патрулі нагадують, що згідно затверджених Правил любительського і спортивного рибальства підводне полювання на риб дозволяється при наявності посвідчення підводного мисливця, а також без застосування аквалангів та інших автономних дихальних приладів. Добова норма вилову становить 3 кг.

Читати також