На Рівненщині жінка народила 8-му дитину у машині «екстренки»

На Рівненщині 32-річна жінка народила восьму дитину у авто "швидкої" допомоги по дорозі до пологового будинку.

Про це повідомили на сторінці Рівненського обласного центру екстренної медичної допомоги.

20 червня о 4:45 на лінію 103 надійшов виклик від жителя одного з сіл Дубенського району. Чоловік повідомив, що у його 32-річної дружини все частіше повторюються перейми. Це її восьмі пологи (на момент виклику перебувала на 40 тижні вагітності).

О 5:01 за вказаною адресою прибула фельдшерська бригада з Варковецького пункту постійного базування у складі фельдшера Василя Олійника та водія Володимира Манелюка.

Після первинного огляду, пацієнтку перемістили до санітарного автомобіля та вирушили до пологового будинку в м.Дубно. Проїхавши 8-10 км, пацієнтка почала народжувати. Фельдшер «екстренки» прийняв рішення зупинити автомобіль «швидкої» на узбіччі дороги та приймати пологи у пацієнтки.

За кілька хвилин, без ускладнень, жінка народила немовля. Хлопчик одразу ж закричав. При первинному огляді у новонародженого патологій не було виявлено. Породілля скарг не висловлювала. Відхилень в показниках гемодинаміки не було. 

Медик надав необхідну допомогу відповідно до протоколу породіллі та її новонародженому сину. Опісля їх обох було госпіталізовано до пологового будинку в м.Дубно.

Читайте також