![http://rivne.dsns.gov.ua](https://rivne.media/media/img/650/2018/02/na-rivnenshchini-vryatuvali-zamknenu-tyazhkokhvoru20180221_7555.jpg)
На Рівненщині рятувальники допомогли відкрити вхідні двері квартири, за якими знаходилася важкохвора жінка.
Трапилося це два дні тому у смт Рокитному на вул. Пролетарській, 11/12. У зачиненій житловій квартирі залишилася тяжкохвора 68-річна жінка з передінсультним станом.
Вже за лічені хвилини на місце виклику оперативно прибув черговий караул 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, який за допомогою гідравлічного інструменту марки "WEBER" надав допомогу по відкриванню вхідних дверей та спільно з працівниками екстреної медичної допомоги провели транспортування потерпілої до автомобіля екстреної медичної допомоги з подальшим транспортуванням до Рокитнівської центральної районної лікарні.
За інформацією Головного управління ДСНС України у Рівненській області