![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090614585585.jpg)
На Рівненщині з початку року зафіксовано 45 випадків втручань у газові лічильники.
Про це інформують у АТ "Рівнегаз".
З метою зниження показників спожитого газу споживачі втручаються у роботу приладів обліку газу. Сума відшкодування, нарахована за пошкодження та втручання в роботу лічильників газу, становить понад 4,49 млн гривень.
АТ «Рівнегаз» звертається до споживачів природного газу з проханням не втручатися у роботу приладів обліку газу. Адже ці втручання буде виявлено і тоді порушнику доведеться сплатити не лише за пошкодження лічильника, а за нараховані крадені об’єми газу. В підсумку замість економії сімейного бюджету споживач заплатить більше, ніж мав би сплатити за спожитий газ.