![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040600246225.jpg)
На Рівненщині патрульні виявили двох п'яних водіїв.
Про це повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області.
Як зазначається, одного з водіїв зупинили 4 квітня близько 7-ї години, поблизу населеного пункту Бокійма у Дубенському районі: чоловік був не пристебнутий ременем безпеки.
Під час спілкування з керманичем інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат огляду позитивний — 1,38 проміле.
Другий випадок трапився того ж дня, поблизу населеного пункту Немовичі у Сарненському районі. За створення аварійної обстановки патрульні зупинили автомобіль Ford.
Під час перевірки документів у 42-річного водія інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки: результат — 2,27 проміле.
Поліцейські склали на правопорушників відповідні адміністративні матеріали та відсторони від керування автомобілями. Надалі рішення щодо притягнення до відповідальності керманичів прийматиме суд.